warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Fotograf ślubny w Żorach

Fotografia ślubna Śląsk

O nas

Cieszymy się bardzo, że do nas trafiliście, ponieważ
to znaczy, że w Waszym życiu dzieje się coś ważnego
i chcecie zatrzymać ten czas na fotografiach. Włożymy 100% siebie, żeby w dniu Waszego ślubu / okresie narzeczeństwa / oczekiwania na dziecko uchwycić
i przelać na papier wszystkie emocje jakie będą Wam wtedy towarzyszyć :-)
Zdajemy sobie sprawę jakim zaufaniem nas obdarzacie, ponieważ kilka razy staliśmy po drugiej stronie obiektywu przeżywając swój ślub i pierwsze dni życia naszych dzieci :-).
Posiadamy odmienne spojrzenie na świat, które przekłada się na nasze fotografie. Inne osobowości pozwalają nam w różny sposób spoglądać na naszą pracę, dzięki czemu wciąż dążymy do lepszych rezultatów. Pomimo tego, że czasami ze sobą rywalizujemy, to w jednej kwestii zawsze jesteśmy zgodni – czujemy się świetnie w tym co robimy. Pracujemy
z pewnością, że za każdym razem, gdy spojrzycie na swoje zdjęcia uśmiech zagości na Waszych twarzach.

Dołącz do nas na Instagramie!

Plener ślubny w Tatrach i Beskidach

Naszą codzienność wypełnia cała masa innych pasji. Uwielbiamy górskie wędrówki, jazdę konną, rowery, rolki i wszystkie letnie aktywności.
Obecnie najlepiej wytrenowaną dyscypliną jest gonitwa za naszymi synami,
a nieocenionym pomocnikiem jest nasza psina – Nesca :-).Wracając do fotografii zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z naszym portfolio, a żeby zawsze być na bieżąco koniecznie polubcie nas na Facebooku i Instagramie :-)


loading
×