warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Fotograf rodzinny i ciążowy w Żorach

Sesja zdjęciowa Rybnik, Sesja narzeczeńska w Katowicach

Fotografia ślubna

Przez kilkanaście lat sfotografowaliśmy już blisko 700 ślubów. Zdajemy sobie sprawę jakim zaufaniem nas obdarzacie, powierzając nam uchwycenie w najlepszy sposób Dnia Waszego Ślubu.
Jesteśmy dla siebie wzajemną inspiracją. Posiadamy odmienne spojrzenie na świat,
które przekłada się na nasze fotografie.
Inne osobowości pozwalają nam w różny sposób spoglądać na naszą pracę,
dzięki czemu wciąż dążymy do lepszych rezultatów. Pomimo tego, że czasami ze sobą rywalizujemy, to w jednej kwestii zawsze jesteśmy zgodni ? czujemy się świetnie w tym co robimy. Uwielbiamy zatrzymywać w naszych pracach emocje i ulotne chwile, z nadzieją, że za każdym razem, gdy do nich powrócicie uśmiech zagości na Waszych twarzach.

Sesja narzeczeńska i dla par

Doskonały pomysł na rozgrzewkę przed ślubem! Poznamy się, zobaczycie w jaki sposób pracujemy, a gotowe zdjęcia możecie wykorzystać do zaproszeń lub podziękowań :-) . Żeby było jasne – ta sesja nie jest zarezerwowana wyłącznie dla przyszłych Par Młodych. Może być świetnym prezentem z okazji rocznicy ślubu czy walentynek :-)

Sesja ciążowa

Oczekiwanie na dziecko to jednocześnie trudny i piękny czas. Gwarantujemy, że kiedy Wasze pociechy podrosną będą chętnie oglądały zdjęcia z tej sesji, a Wy z łezką w oku stwierdzicie „jak ten czas leci” ;-) Sesja zdjęciowa w prezencie to również świetny pomysł dla przyszłej mamy.

Sesja rodzinna

Szczery uśmiech dziecka na zdjęciach jest dla nas bardzo ważny ? Niezależnie od wieku zdarza się, że początek sesji to brak chęci do współpracy, zawstydzenie i wtulenie w rodziców. Nie czujcie się skrępowani ani zestresowani zachowaniem dziecka – my je rozumiemy i doskonale to znamy ? . Nie oczekujemy, że Wasza pociecha stanie we wskazanym miejscu i pokaże nam swoje najpiękniejsze miny.
Zawsze staramy się nawiązać kontakt, opowiedzieć o naszej ulubionej bajce, wspólnie poszukać robaczków w trawie pobawić się w berka… a gdy ta nić porozumienia się nawiąże, to uśmiechy w drugiej części sesji mamy gwarantowane :-)

Sesja domowa w Żorach (i dalej też ;-)

Sesja Lifestyle w Waszych domach, gdzie czujecie się pewnie i swobodnie, gdzie Wasze dzieci mogą bawić się w najlepsze, nie zwracając uwagi na obiektyw i gdzie czworonogi nie podkulają ogona ?
Gwarancja uchwycenia najszczerszych uśmiechów i zatrzymania w kadrze niezwykłe momenty zwykłej codzienności !

Sesja indywidualna

Do portfolio, jako nietuzinkowe zdjęcie do CV, dla swojej przyjemności – zawsze jest dobry moment, żeby sprawić sobie prezent !

loading
×